oborona

Самооборона міста дано вже зайняла свої позиції у патрулюванні міста від правопорушників. Вони досить часто контролюють правопорядок у місті та постійно знаходяться на блокпостах, щоб не допустити завезення до міста озброєння тощо.

ГФОГП УКЗ-НСЗО у жовтні звернулася до Фонду з проханням посприяти у закупівлі палива. В результаті в жовтні-листопаді 2016 рок було використано трохи більше 15 тисяч гривень, щоб закупити харчування та паливо для автомобілів. Хлопці щоденно патрулюють на блокпостах та контролюють рух техніки у місто та область. Варто відстежувати переміщення транспорту, оскільки вже неодноразово намагалися завезти до міста озброєння. Наразі це питання й так стоїть дуже гостро, оскільки зброя з’явилася на вулицях міста вже давно. Ми знаємо випадки, коли випадково підривалися а гранатах чи жорстоко розправлялися пістолетами, автоматами з АТО. Необхідно контролювати правопорядок та знаходити можливість зменшувати кількість зброї на вулицях.

Для ефективного функціонування самооборони волонтери постійно збирають кошти для закупівлі бензину. Вони патрулюють кордони міста та захищають їх. Варто забезпечувати хлопців найнеобхіднішим: продуктами харчування та паливом. Саме тому Фонд постійно допомагає в цьому напрямку, щоб забезпечити спокій Запорізькій області. Якщо ви бажаєте прийняти участь та допомогти фінансово чи матеріально самообороні міста, бійцям АТО чи військовим частинам, то ми завжди раді будь-якій допомозі. Разом ми зможемо забезпечити достойні умови для захисту рідного міста, області та країни в цілому.