оборона(1)

В зоні АТО ситуація залишається нестабільною та тяжкою. Терористи обстрілюють позиції української армії та мирні населені пункти. Вздовж лінії розмежування постріли лунають всюди. Бойовики застосовують для обстрілів стрілецьку зброю, гранатомети, міномети 82 мм. Також зафіксовано застосування БМП та мінометів 120 мм.

За минулу добу на Донбасі в результаті нападів терористів отримали осколкові поранення двоє українських військових. Ввечері та вночі терористи посилили свої обстріли на Донецькому та Маріупольському напрямку. З БМП обстріляли Мар’їнку, також застосували гранатомети, міномети. Через ці вогневі провокації двоє бійців опинилися у лікарні, хоча обійшлося без загиблих, а це вже гарні новини. Всього за минулу добу 29 разів бойовики порушували режим тиші в зоні АТО.

Стало відомо, що в районі Донецька працює три групи ворожих снайперів. В місцях їх розміщення зафіксовано охорону. За попередніми даними снайпери – сили РФ. У груп є свій транспорт та вогнева група з мінометами 82 мм.

Також привернула увагу української розвідки група бойовиків, яку перекинули через Путилівку на північ. У її складі два БТР та автокран. Поки невідома їх ціль, а це викликає занепокоєння у військових української сторони. Недалеко від кордону бойовики проводять позапланові навчання, що говорить про можливість загострення ситуації на передовій. Терористи готуються продовжувати свої провокації та обстріли, а не дотримуватися режиму тиші. Ще жодного разу мінські домовленості не призвели до бажаного результату.