1

Лише за 1 рік в стаціонарі Запорізького військового госпіталю було проліковано більше 4000 військовослужбовців, які прибули із зони проведення антитерористичної операції. Всього амбулаторну допомогу отримали більше 28000 українських військових. Такі офіційні дані були надані керівником Запорізького військового госпіталю підполковником медичної служби Ольгою Чоп напередодні першої річниці роботи цього лікувального закладу Міністерства оборони України після відновлення, яке відзначалося 1 листопада.

Запорізький військовий госпіталь, розрахований на 100 ліжок, постійно переповнений, що свідчить про його затребуваність. В основному із зони АТО сюди доставляють військових з різноманітними захворюваннями, які особливо загострюються в холодний період року.

Зазначимо, що за рік в Запорізькому військовому госпіталі побувало немало і VIP-персон. Так, його відвідав Президент України Петро Порошенко, його дружина Марина, міністр охорони здоров’я Александр Квіташвілі, голова правління ПАТ «Ощадбанк України» Андрій Пишний та співак Святослав Вакарчук, який по-справжньому став для госпіталю ангелом-спасителем (Святослав організував концерт-акцію «Вночі», збір від якого в сумі 10 мільйонів гривень, було направлено на потреби цього медичного закладу).

Нагадаємо, що в грудні 2013 року, спеціальною директивою Міністерства оборони України, Запорізький військовий госпіталь було скорочено до поліклініки з денним стаціонаром, а вже в квітні 2014 року його, в зв’язку з подіями в країні, відновили в повному об’ємі.