image-217571c6ab928d1b1956ff2fc21abcb7e190ddd799a97aaeb5082154357bce03-V

«Фонд сприяння обороні Запорізької області» не припиняє підтримувати наших захисників із «Національної самооборони Запорізької області» та надавати їм допомогу різноманітного характеру, адже саме вони вже протягом не одного року щоденно охороняють спокій нашого міста на блокпостах, розміщених на території нашої області.

В жовтні 2015 року, як і в попередні місяці, волонтерами нашого «Фонду» було закуплено та доставлено запорізьким бійцям допомогу у вигляді паливних карток та харчових продуктів. Загалом, було закуплено соняшникову олію, різноманітні крупи, чай, мінеральну воду, печиво, цукор, консерви, одноразовий посуд. Вся партія отриманих бійцями продуктів розрахована на строк 30 діб для кожного.

Зазначимо, що самооборонівці також не залишилися і без пального. Так, за сприяння та фінансовій допомозі Запорізької міської ради, було закуплено та передано паливні картки. Завдяки цьому наші запорізькі захисники будуть мати змогу безперешкодно добиратися до блокпостів, що розміщені віддалено від міста Запоріжжя.

Хочемо додати, що Запорізька Самооборона з самого початку свого утворення займається затриманням диверсантів, які не полишають спроб дестабілізувати ситуацію в нашому місті. Самооборонівіці продовжують підтримувати громадський порядок на всіх святах та урочистих заходах, які проходять в нашому місті.