• 01
  • 02
  • 03

На цьому тижні минув рік з дня створення Народної самооборони Запорізької області. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив її командир Сергій Тіунов та розмістив короткий звіт про річну діяльність очолюваної ним запорізької організації.

Народна самооборона Запорізької області була створена в якості окремого підрозділу на основі Запорізького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» в лютому 2014 року. До сьогоднішнього дня організація на громадських засадах здійснює чергування на блокпостах поблизу міста Запоріжжя, активно бореться з проявами сепаратизму в місті та області, допомагає військовим в зоні АТО на Сході України. Також Народна самооборона займається координуванням добровольців, що виявили бажання захищати Батьківщину в складі Збройних сил України та проводить навчання по військовим дисциплінам для жителів міста та області.

Завдяки точним та скоординованим діям Запорізької самооборони, в Запоріжжі не вдалося дестабілізувати ситуацію проросійським провокаторам навесні 2014 року. Також Запоріжжя залишилось єдиним містом південно-східного регіону України, адміністративні будівлі якого навіть не намагалися штурмувати бойовики.