3

Вранці 3 червня бойовики Донбасу обстрілювали позиції сил антитерористичної операції на декількох напрямках одночасно. Про це повідомляє прес-центр АТО в соціальній мережі. Так, з ранку обстрілювалися позиції українських військовослужбовців в населених пунктах Широкіно та Черненко. Застосовувалися, переважно, міномети 120 мм калібру та гранатомети. Також на цій території було зафіксовано роботу снайпера.

В районі окупованого російсько-терористичними військами міста Луганськ, обстрілів зазнали населені пункти Новотошківське, Золоте, Луганська ТЄС в місті Щастя, а також Кримське, Трьохізбенка, Сокольники. Противник застосовував зенітні установки, гранатомети та міномети.

На Донецькому напрямку обстріляно було Гранітне. В Лозовому, після полудня фіксувалася робота снайпера бойовиків, проте надалі спостерігалася вогнева тиша.

Разом з тим, за даними спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, на території поблизу міста Маріуполь на підконтрольній бойовиками території було зафіксовано 10 ворожих танків.

Так, згідно з офіційною інформацією місії, на підконтрольній самопроголошеній «ДНР» території в 61 кілометрі на північний-схід від Маріуполя, було зафіксовано 10 танків невідомого типу. Окрім цього відмічається, що місія також фіксує порушення режиму припинення вогню і навколо зруйнованого міжнародного аеропорту імені Прокофьева в місті Донецьк.