3

Запорізькі бійці з 37-го батальйону стримують шалений натиск ворога та продовжують героїчно тримати оборону українських позицій в районі селища Широкіного Донецької області.

В минулу неділю тут на міні керованої дії підірвався джип з українськими бійцями. Це були коригувальники батальйону (в якому більшість бійців – мешканці нашого міста та області). Їм належали 70% всіх уражених артилерією сектору цілей. Комбат вважає, що даний вибух не був випадковим. Скоріше за все, тут були задіяні не сепаратисти, а справжній російський спецназ.

Ледь оговтавшись від тяжкої втрати, під обстрілами мінометів, гранатометів та важкого озброєння, наші запорізькі військові окремого мотопіхотного батальйону продовжують будувати лінію укріплення під Маріуполем.

Бійці батальйону впевнені, що стіни, фортифікаційні спорудження та окопи – більш надійні захисники, аніж чергові Мінські домовленості та «режим припинення вогню».

Зазначимо, що 37-ий територіальний батальйон було включено в склад 93-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ України. В жовтні 2014 року військових даного підрозділу було відправлено в зону бойових дій на південному-сході України. Наші захисники боронили рубежі Дебальцевого, Донецького аеропорту, Авдіївки, Горлівки. Окрім охоронної служби та бойової підготовки, особовий склад батальйону активно займається мінуванням та розмінуванням місцевості, попередженням протиправних дій в прифронтовій зоні.