2

Більша частина військовослужбовців, які були призвані на службу до лав Збройних сил України під час третьої хвилі часткової мобілізації, за попередніми даними, будуть звільнені в запас не раніше вересня. Про це стало відомо від керівника прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислава Селезньова.

Згідно з офіційною інформацією, демобілізація військовослужбовців, що були призвані під час третьої хвилі часткової всеукраїнської мобілізації, буде проводитися в рамках наказу Президента України. Її строки визначено на липень, серпень, вересень. Однак об’єктивно значна маса таких військовослужбовців буде звільнена в запас не раніше вересня.

Як пояснив Селезньов, така позиція пов’язана, перш за все, зі збільшенням термінів підготовки військових. Це призводить до більш якісної підготовки військовослужбовців, які призиваються до лав ЗСУ.

Нагадаємо, що заходи з шостої хвилі часткової мобілізації в Запоріжжі та області розпочалися ще 19 червня. В план її проведення було внесено корективи та першу команду з обласного збірного пункту було відправлено в навчальний центр на Яворівському полігоні 8 липня. В таких навчальних центрах наші запорізькі військовозобов’язані проведуть більше 30 діб, після чого їх будуть розподіляти по військовим частинам України.