1

На трьох блокпостах, розміщених на території Запорізької області, встановлено сучасні камери відеоспостереження, завдяки яким номера проїжджаючих машин будуть фіксуватися і вдень, і вночі.

Найголовніше завдання на сьогодні – забезпечення обороноздатності нашого міста та області. Бійці Самооборони відтепер забезпечили безперебійною системою відеонагляду три стратегічних напрямки: Донецький, Маріупольський та Нікопольський. Система працює в режимі реєстрації та архівування, завдяки чому видно, скільки людей їде в автомобілі, його номерні знаки.

Камери, що були встановлені на блокпостах, найякісніші серед аналогових. Це передові системи, які дозволяють розпізнавати номерні автомобільні знаки, реєструвати їх в системі. Це набагато полегшить чоловікам контроль за ситуацією на блокпосту.

Самооборонівці розповіли, що без камер їм було дуже важко, адже щоденно вони обстежують не одну сотню автомобілів, фактично кожного дня затримують автомобілі, з яких конфіскують боєприпаси та зброю.

За словами головного старшини Народної Самооборони Запорізької області Ігоря Грицаєнка, нові системи відеонагляду допоможуть зберегти мир та спокій в нашому місті.