оборона(1)

Керівництво Головного управління поліції Запорізької області звернулося до Фонду з проханням знайти кошти для фінансування закупівлі персональних комп’ютерів та відеоспостереження. Для правоохоронних органів питання відеоспостереження завжди залишається актуальним, оскільки вони завжди мають бути в курсі подій, мати можливість контролювати ситуацію. Саме тому закупівля відеоспостереження та персональних комп’ютерів для підключення до мережі – першочергова потреба для ефективної роботи поліції. Фонд у липні місяці виділив 76 тисяч гривень для здійснення придбання необхідного обладнання.

Для захисту нашого регіону організація ефективної роботи правоохоронців відіграє важливу роль. Вони мають вчасно реагувати на порушення громадського порядку, попереджати загрозу безпеці. Ситуація в зоні АТО залишається надзвичайно складною. Ворог постійно порушує мінські домовленості та режим тиші, обстрілює позиції українських військових в зоні АТО з мінометів 82 мм та 120 мм, гранатометів, стрілецької зброї, кулеметів великого калібру, артилерії, танців тощо.

Фонд намагається зробити все можливе для підтримки військових, правоохоронних органів та бійців АТО. Постійно виділяються кошти для військових частин, поліції, волонтерського центру «Солдатський привал», закупівлі обмундирування та страхування життя бійців, які відправляються на передову тощо. Кожен може прийняти участь в обороні Рідного краю та виділити продукти, одяг, медикаменти чи просто фінансові засоби для підтримки української армії.