01

Запорізький «кіборг», захисник Донецького аеропорту В’ячеслав Зайцев показав в соціальній мережі фото своїх військових трофеїв. Військовий 79-ї окремої аеромобільної бригади В’ячеслав Зайцев виклав в мережу фото зачистки радіолокаційної станції поблизу Донецького аеропорту, в захисті якого він неодноразово брав участь. Нагадаємо, що зараз український військовий проходить лікування в госпіталі, герой отримав поранення кінцівки під час запеклих боїв під Дебальцево.
Новый рисунок
«О, віднайшов фото зачистки РЛС біля Донецького аеропорту. Це було наприкінці січня — ми вибили сепарів без втрат з нашого боку, у сепарів — декілька 200-х, інші — втекли. Я взяв трофейний РПГ-7, тобто до «Марічки» додалася «Мотря», а під Дебальцево ще й «Мінерва», – називає кіборг жіночими іменами свій та трофейний гранатомети.
Новый рисунок (1)
Нагадаємо, що наш земляк служить в українській армії вже більше 7 місяців, п’ять із них В’ячеслав провів на Донбасі. Його позивний – «Хортиця», так як до війни молодий чоловік працював старшим науковим співробітником історико- культурного комплексу «Запорізька Січ», займався науковою роботою.