22рус

«Фонд сприяння обороні Запорізької області» продовжує надавати допомогу військовослужбовцям військової частини 3033 Національної Гвардії України. Не дивлячись на прохолодний період року, наші запорізькі захисники будуть в теплі, адже для них було закуплено та передано 12 теплоелектроконвекторів на загальну суму 8 тисяч гривень. Для реалізації цієї покупки для військових було задіяно допомогу від небайдужих громадян нашої області.

Сподіваємося, що наші захисники будуть залишатися на варті спокою громадян міста Запоріжжя. Зазначимо, що за минулу добу конфлікт на Сході України знову загострився: одного військовослужбовця було поранено. Також за повідомленнями спікера адміністрації президента України з питань АТО Андрія Лисенко, згідно з даними української розвідки, Росія готує величезну за своїми масштабами провокацію з метою звинувачення української влади в геноциді власного народу.

Нагадаємо, що за декілька останніх днів активізація російсько-терористичних військ на Донбасі набула таких масштабів, що доводиться говорити про закінчення тривалого перемир’я. Російсько-терористичні війська здійснюють спроби прорвати лінію української оборони на кількох напрямках. І хоча важка артилерія застосовується поки що рідко, – гранатомети та міномети до 100 міліметрів застосовуються майже на всіх ділянках українського фронту.