оборона

Робота блокпостів дуже важлива для захисту регіону, міста та населення. Важливо постійно відстежувати переміщення зброї, оскільки наразі вона є в вільному доступі та може бути переправлена в будь-яку точку країни. Блокпости дозволяють перекрити великі поставки зброї, вибухівки тощо. Саме тому важливо забезпечити ефективну роботу блокпостів. Фонд закупив 180 літрів дизельного пального та 180 літрів бензину А-92, а також було закуплено провізії із розрахунку на один місяць для харчування бійців, які несуть службу на цьому блокпості. Всьго на загальну суму близько 12 тисяч гривень.

Наразі ситуація в зоні АТО досить складна. Стало відомо, що штаб офіційно опублікував фото-докази порушень з боку бойовиків мінських угод. При цьому світова спільнота не спішить впроваджувати про них санкції, допомагати українським бійцям протистояти їм тощо. Під час провокаційних обстрілів та через них постійно гинуть українські військові. Так 25 березня загинув Сергій Бурлака з Василівки. Він відправився воювати для захисту країни. Він був добровольцем. Боєць відважно служив, але підірвався на розтяжці. Вдома його чекали дві доньки та дружина.

Це лише одна історія з тисячі. В зоні АТО загинуло вже безліч українських солдат, є докази порушень з боку бойовиків, але ситуація не змінюється. Наші хлопці потребують нашої підтримки, допомоги, щоб вистояти, щоб захищати наші кордони та не пускати ворога вглиб країни.

Підтримаємо наших бійців продуктами, малюнками, віршами, прозою, теплим одягом, медикаментами тощо. Волонтери постійно збирають допомогу та доправляють її в зону АТО. Давайте не будемо байдужими та допоможемо українським військовим захищати рідну землю.