оборона

В Запоріжжі успішно функціонує вже не перший місяць волонтерський центр «Солдатський привал», який було відкрито біля залізничного вокзалу «Запоріжжя-1». Ціль цього центру в тому, щоб надати можливість воїнам АТО нормально відпочити, поїсти та прийняти душ. Мобілізовані, військові, призовники, що проїжджають через Запоріжжя до місця несення служби, мають можливість нормально відпочити, попрати речі, навіть зайти до глобальної мережі Інтернет за бажанням. Скористатися волонтерським центром можуть родичі учасників АТО, які лікуються у медичних закладах Запоріжжя.

Організований центр волонтерами за підтримки громадян та деяких організацій, яким не байдуже становище бійців АТО. Це гарна ініціатива, яка заслуговує підтримки, оскільки мати можливість нормально відпочити та знайти притулок мають далеко не всі бійці АТО, військовослужбовці та правоохоронці у відрядженнях. Що вже й казати про родичів учасників АТО, які всі гроші направляють на лікування.

Фонд вирішив підтримати ініціативу волонтерів та надав посильну допомогу у вигляді товарів першої необхідності. Для функціонування волонтерського центру «Солдатський привал» було закуплено посуд, продукти харчування, товари особистої гігієни на загальну суму 20 тисяч гривень. Сподіваємось, що знайдуться ще бажаючі прийняти участь у благочинному заході та направити гроші для функціонування центру, можливо навіть для його подальшого розвитку.