oborona

ГФОГП УКЗ-НСЗО здійсняє постійне патрулювання на блокпостах до міста та допомагає правоохоронним органам контролювати дотримання громадського порядку тощо. Про важливість контролю автомобілів та людей, які пересікають кордон області не варто навіть казати. Неодноразово на блокпостах затримували потенційних терористів та людей, які намагалися ввезти озброєння до області чи міста. Бійцям на блокпостах необхідна допомога у вигляді палива та продуктів харчування.

Саме тому у серпні, вересні та жовтні місяцях Фонд профінансував закупівлю продуктів харчування та бензину для самооборони. Загальна вартість витрат за три місяці склала 85 тисяч гривень. Це невеликий вклад у наш спокій, оскільки важливо, щоб кордони області та міста були захищені, під наглядом. У разі небезпеки хлопці першими зреагують та дадуть змогу вжити необхідних заходів для захисту міста.

Волонтери дуже часто годують самооборону обідами, привозять продукти харчування та теплі речі, оскільки від цих хлопців залежить дуже багато. Фонд неодноразово надавав допомогу та надалі планує залучати кошти для підтримання роботи блокпостів, самооборони. Варто використовувати всі ресурси для захисту свого регіону та країни в цілому. Якщо у вас є бажання та трохи вільних коштів, то ви завжди можете приєднатися до небайдужих людей та допомогти бійцям АТО, самообороні виконувати свої обов’язки ефективніше. Важливо створити нормальні умови для несення служби, щоб хлопцям вистачило сил захищати Батьківщину та стримати ворогів чи терористів.