оборона(1)

Прикордонна служба зараз пильно охороняє наші кордони. В зоні АТО ситуація загострюється з кожним днем, тому необхідно уважно слідкувати за позиціями, щоб вчасно відреагувати на напади, розвідку, атаку ворога. Варто зауважити, що саме прикордонна служба в сучасній ситуації несе відповідальність за спокій в регіоні, тому необхідно забезпечити бійців всім необхідним для безпечного та ефективного несення служби.

До Фонду звернулось керівництво Бердянського прикордонного загону з проханням сприяти покращенню умов служби для прикордонників. Наразі гостро стоїть питання обмундирування та страхування життя. Бійці ризикують під час несення служби, тому розумно оновити їм амуніцію та застрахувати саме найдороще – життя. Фондом виділено кошти для купівлі одягу, обмундирування та страховки для чотирьох бійців загону, які несуть вахтову службу. Це важливо для бійців, відчувати себе захищеними під час чергування, оскільки це дозволяє страху відійти на задній план та впевнено уважно слідкувати за кордонами.

Запорізька область – стратегічно важлива для ворога, тому нам необхідно зробити все можливе, щоб захистити регіон, зробити його безпечним та ефективно слідкувати за ситуацією. Також Фонд виділив гроші для закупівлі пального для козацького загону в Запоріжжі. Хлопці ведуть патрулювання по місту, охороняють обласний центр та захищають наш спокій.

Всього було виділено близько 30 тисяч гривень. Це лише початок, оскільки потреби Бердянського прикордонного загону та козацького загону набагато більші. Закупівля палива необхідна в системі! Роботи ще багато, тому всі бажаючі мають шанс приєднатися та допомогти Запорізькій області організувати оборону.