оборона

Всі прекрасно знають, що ситуація в зоні АТО дуже напружена. Щоденні напади з боку бойовиків залишають за собою не лише руйнації, але й поранення. В зоні АТО наразі розпочав роботу американський госпіталь, який розроблений для того, щоб оперативно стабілізувати поранених перед транспортуванням. Найбільше в ньому поранені залишаються за добу. Цей госпіталь добре обладнаний та дозволяє досягти стабільного стану пацієнтів, щоб мати змогу транспортувати їх повітрям або автомобілів для подальшого лікування та рятування життя.

Такий пункт дуже важливий та давно вже мав працювати в зоні АТО. Госпіталь обладнано різними авто, які можуть їздити по пересічній місцевості, там, де складно проїхати транспорту та доставити поранених. Такий медичний пункт можна розвернути за 24 години, проте сама операційна вже функціонує через дві години. Це дає змогу розпочинати рятування життя дуже оперативно. Логічно відправляти такий госпіталь туди, де найбільше стріляють, де найбільше поранених, де в ньому необхідність є в пріоритеті. Також працює в зоні АТО оперативна бригада, спеціалісти якої можуть проводити міні-операції в будь-яких умовах, просто на землі.

Пункт обладнано рентгеном, необхідним обладнанням для підтримання життя, проведення операцій тощо. Це сучасна лікарня, яка розроблена за стандартами США, що говорить про якість та функціональність обладнання. Хочеться вірити, що таких пунктів з’явиться в зоні АТО декілька, щоб повноцінно охопити територію військових дій. Вартість одного такого госпіталю – 7,6 мільйонів доларів.