оборона

На Рівненщині поліція вилучила в домі 47-літньої жінки арсенал зброї та боєприпасів. Виявилося, що її чоловік надіслав їй кулеметну смугу с різноманітними патронами у посилці Новою поштою. Вона зберігала все це добро в старій пральній машині. Чоловіку 55 та знаходиться він зараз в зоні АТО. Саме звідти він зумів відправити досить небезпечну посилку.

Також в селі на Рівненщині поліція виявила бойову гранату у 35-річного чоловіка. Він пояснив, що такий нестандартний подарунок йому зробив його друг. Втім це не звільняє його від відповідальності. Якщо він отримав боєприпаси у подарунок, то мав повідомити про це.

Ці два випадки стали приводом для порушення кримінальної справи. Боєприпаси конфіскували, а жінка та чоловік тепер будуть чекати своє покарання за незаконне їх зберігання. Тепер поліція займається тим, що встановлює походження боєприпасів та мету, з якою їх зберігали.

У той самий час Турчинов повідомляє, що найближчим часом в зоні АТО може розпочатися наступ з боку бойовиків. Річ у тім, що зараз тепла погода, що робить умови для наступу ідеальними для наших ворогів. Бойовики ДНР та ЛНР вже зараз активізувалися, все збільшують кількість та жорстокість провокаційних наступів. Зараз активна боротьбі йде за Авдіївку. Терористи мріють повернути цю територію під свій контроль та просуватися далі. Боротьба за цей населений пункт йде вже кілька місяців, але лише зараз стало стабільно тепло, що значно полегшує роботу бойовиків та покращує умови для наступу. Сподіваємося, що це лише здогадки Турчинова, які не мають під собою підстав.