оборона(1)

Ситуація в зоні АТО загострюється, а це говорить лише про те, що необхідно посилити позиції в сусідніх областях. В Запорізькій області постійно проводиться робота по виявленню можливих терористів, безконтрольних боєприпасів у населення області. Все частіше зустрічаються випадки, коли бойові гранати застосовують для вирішення сутичок чи власної розваги.

В постійному режимі функціонують блокпости, які перевіряють кожного, хто хоче потратити до області чи міста. Для ефективної роботи блокпостів необхідно їх забезпечувати пальним та продуктами харчування. Відповідно Фонд намагається постійно виділяти певну суму для допомоги. Щомісяця фінансується закупівля пального та їжі для бійців. На червень витрачено 27 тисяч гривень для купівлі харчів для забеспечення двох блокпостів провіантом та пального, щоб самооборона змогла патрулювати територію області та перевіряти всіх, хто хоче потрапити до нашого міста. Наразі питання охорони кордонів області стоїть дуже гостро. Маріупольський напрямок обстрілюється бойовиками щодня, тому варто бути обачними та уважними.

Сьогодні вдень нарахували військові 11 обстрілів позицій української армії. Все частіше терористи застосовують для провокацій дахи житлових будинків. Вони розуміють, що українські військові не будуть стріляти у відповідь по житловим будинкам. Також варто відзначити, що з 1 на 2 червня за добу нараховано 51 обстріл. Бойовики активізувалися та намагаються посилити власні позиції вздовж лінії розмежування. Українські військові втрачають людей через обстріли гранатометами, роботу ворожих снайперів.