оборона(1)

Останнім часом ситуація в зоні АТО загострилася, причому з кожним днем конфлікт наростає. Саме тому проблема забезпечення української армії набуває зовсім нового значення. Волонтери роблять все можливе, щоб забезпечити українських бійців продуктами, медикаментами, одягом тощо.

Так у серпні місяці обласний благодійний фонд «Фонд сприяння обороні Запорізької області» знову потурбувався про роботу блокпостів Самооборони до міста Запоріжжя. Місто вважається «прифронтовою» зоною, тому його безпеці також необхідно приділяти максимум уваги. Все частіше чутно про те, що найближчим часом можливі диверсії, провокаційні сутички, тому важливо не пропустити до міста контрабанду зброї. Також необхідно зберігати спокій, оскільки провокації розраховані на те, щоб дестабілізувати місто, призвести до плутанини.

Всього у серпні для забезпечення двох блокпостів Самооборони продуктами та паливом витрачено 29 тисяч гривень. Продукти харчування необхідні для цілодобового чергування та харчування хлопців, а паливо витрачається для здійснення патрулювання постів, ефективного реагування на порушників, захисту в’їздів до міста. Блокпости необхідні, щоб вчасно помітити проникнення ворога на територію, правильно реагувати на події та бути готовими до всього.

Волонтери активно збирають засоби для закупівлі всього необхідного для армії. Хто збирає одяг та продукти харчування, хто організовує фонди для накопичення засобів та закупівлі техніки, запчастин, обмундирування тощо. Потреби армії з кожним днем зростають. Бойовики застосовують артилерію, міномети, гранатомети, тому втрати армії збільшилися, а відповідно і потреби, оскільки нових бійців необхідно забезпечувати формою, зброєю, захистом тощо.