оборона

Далеко не всі бійці АТО можуть розраховувати на отримання біонічних протезів, адже це надто багато коштує. У рамках співпраці з польськими науковцями вперше вдалось зробити біонічний протез. Велику роль в цьому заграв збір звичайних пластикових кришечок від пляшок. Це матеріал, який необхідний для виготовлення протезу при переробці. Небайдужі українці назбирали велику кількість кришечок, щоб допомогти співвітчизнику. Хлопець з Хмельницька отримав можливість продовжити своє життя з якісним протезом. Це його шанс відчути знову себе повноцінним.

Волонтер Леся Хомко координує роботу фонду, який збирає кришечки та відправляє далі на переробку. Наразі вже відправлено 497 кг кришечок. Хтось вважає їх сміттям, але з їх допомогою можна зробити добру справу. В Польщі виготовляють біонічні протези, які можуть стати прекрасною можливість повернути собі життя для багатьох воїнів АТО. Виготовлення одного протезу коштує 8 тисяч євро. Далеко не кожна сім’я має можливість викласти таку суму грошей навіть на покращення життя дитини.

Зараз найбільшу активність проявили жителі Буковини. Леся Хомко закликає кожного приєднатися до збору кришечок. Вже готово ще 250 кг для відправки на переробку. Давайте рабом допоможемо нашим бійцям отримати біонічний протез, адже вони постраждали за цілісність наших кордонів. Ми зможемо також їм допомогти, адже зібрати кришечки – це під силу кожному.