2

Протягом минулої ночі проросійські бойовики були найбільш активними на Маріупольському напрямку. Про це повідомляється в ранковому зведенні прес-центру АТО. Відомо, що з використанням різного озброєння терористи декілька разів обстріляли населений пункт Широкіно, а зі 122-міліметрових гаубиць та переносних версій ракетних систем залпового вогню «Град» бандити стріляли по селищу Бердянське.

Також бойовики протягом дня здійснювали обстріли і на трьох інших напрямках: на Луганському, Артемівському та Донецькому застосовуючи, при цьому, важке озброєння.

В районі окупованого Донецька в районі населених пунктів Піски та Новгородське по опорних пунктах українських військових ворог бив з мінометів 82 та 120 міліметрів. Також фіксувалося неодноразове використання противником запалювальних мін.

В районі Артемівська ворог бив по Лозовому, Луганському, Майорську, Ленінському та Кіровому. На Луганському напрямку міномети били по наших захисниках в районі Новотошківського та Станиці Луганської.

Незаконні збройні формування також не припиняють спроби спровокувати українських військовослужбовців на порушення Мінських домовленостей і продовжують активно шукати слабкі місця в українській обороні.