1

Противник активізував застосування безпілотних літальних апаратів і підготовку “артилерійських підрозділів”

На Донбасі бойовики готують провокації для дискредитації української влади напередодні завершення АТО. Про це повідомив спікер Міноборони з питань АТО Максим Праута на брифінгу в “Українському кризовому медіацентрі”, передає 112.ua.

“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України командування російсько-окупаційних військ готує ряд провокацій для дискредитації української влади напередодні зміни формату ситуації щодо стабілізації обстановки на сході України”, – сказав він.

За його словами, для цього противник активізував застосування безпілотних літальних апаратів і підготовку “артилерійських підрозділів”. Підготовка артилерії проводиться на полігоні в Лутугине Луганської області.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко заявив, що АТО на Донбасі закінчиться 30 квітня 2018 року і буде переведена на інший формат. Таким чином Україна перейде до нового формату відповідно до прийнятого закону про реінтеграцію Донбасу. Командувачем Об’єднаними силами буде Сергій Наєв.

Натомість ОБФ “Фонд сприяння обороні Запорізької області” продобжує підтримувати життя військовослужбовців та всіх причетних до АТО в рідному місті. Так за зверненням голови правління ГО «Запорізька міська організація ветеранів АТО» була надана допомога майже на 20 тисяч гривень для проведення спортивних змагань та придбання для переможців кубків та медалей, а також на придбання 200 літрів дизельного пального, адже культурний дозвіл також має місце бути у сучасному житті АТОвцев.