оборона

Запорізька народна Самооборона в 2014 році стала осередком національної єдності на території міста. Вона зібрала під своїм крилом активістів, які готові відстоювати національні традиції, цінності та готові вести боротьбу з сепаратистами в Запорізькій області. До складу Самооборони ввійшли люди різних вікових категорій, які можуть діяти ефективно, скоординовано та пропонувати реальні шляхи вирішення проблем.

Наразі Самооборона бере активну участь в патрулюваннях, чергуваннях на блокпостах, виявляє прояви сепаратизму та сприяє їх усуненню. Патрулювання вулиць та чергування на блокпостах постійно приносить свої результати. Бійці Самооборони здатні здійснювати громадський контроль на вулицях, оскільки зараз рівень злочинності став набагато більшим. Вулиці потребують додаткового контролю. Чергування на блокпостах дозволяють вчасно виявити перевезення вибухових речовин, зброї та подібних заборонених зараз речей. До Запоріжжя приїздить безліч авто з території АТО, що дозволяє ввозити та вивозити небезпечні речовини, зброю, але військові та Самооборона перевіряють автомобілі, щоб запобігти контрабанді.

Роль Самооборони у добробуті Запорізької області досить висока, тому Фонд підтримує бійців.В січні місяці було закуплено продукти харчування та передано активістам Самооборони. До харчового набору увійшли консерви, чай, макарони, печиво, вода, кава, олія, цукор тощо. Ми сподіваємося, що бійці Самооборони продовжать захист спокою в нашому регіоні, захистять наші вулиці та кордони міста.