оборона(1)

Вже не раз розглядалось питання того, що демобілізованим бійцям з зони АТО дуже важко повернутися на роботу чи знайти нову. Так хлопці змушені погоджуватися на роботу вантажників, охоронців або просто байдикувати вдома, оскільки для них нічого путнього знайти неможливо. Рідко хто хоче працювати з бійцями, оскільки вважає їх психологічно травмованими та схильними до насильства. Так в столиці розпочався новий проект, який допоможе бійцям підвищити кваліфікацію. Назва проекту – IT Combat.

Цей проект дає змогу бійцям АТО розширити свої можливості та знання. Спеціалісти мають підвищити кваліфікацію бійців у тих сферах, які наразі актуальні та високо оплачуються. В сучасному світі завжди можна знайти гарну роботу кваліфікованим ІТ-спеціалістам, тому будуть укомплектовані групи по 8-16 чоловік, які будуть навчатися 1,5-3 місяці. Найголовніше те, що ті, хто успішно пройде навчання, гарантовано отримають роботу та достойні заробітні плати. Ветерани АТО заслуговують на нормальне життя, гідну роботу та справжні можливості в нашій країні.

Невдовзі стартуватиме ще один проект, який буде направлений на надання безкоштовної юридичної допомоги бійцям АТО. Наразі є багато питань, які ветерани АТО е можуть вирішити самостійно, оскільки не мають необхідної юридичної освіти. Деякі посадовці цим користуються, тому важливо вчасно надати рекомендації та допомогти бійцям АТО відстояти свої права.
Сьогодні в зоні АТО пролунало 26 обстрілів вдовж лінії розмежування. Бойовики застосовувати міномети, гранатомети, стрілецьку зброю.