2

Місто Маріуполь Донецької області вже довгий час продовжує залишатися крайнім форпостом на кордоні між миром та війною. Серед захисників цього населеного пункту — і наші запорізькі бійці 37-го батальйону територіальної оборони Запорізької області.

На сьогоднішній день в складі батальйону — всього 40 бійців-контрактників. Всі інші — добровольці. Найважче для наших бійців, кажуть, втрачати своїх бойових побратимів. На передовій наші захисники майже щодня фіксують просування диверсійних груп. Кажуть, що таким чином ворог готується до активної фази наступальних дій.

Варто відзначити, що бійці 37-го батальйону територіальної оборони Запорізької області знаходяться на передовій з жовтня 2014 року. Тоді після завершення бойової підготовки батальйон було направлено в зону бойових дій на південному-сході України, – в район Селідово. Бійці 37-го батальйону також несли свою службу поблизу Донецького аеропорту і в районі Дебальцевого.

В грудні батальйон було перекинуто в район Авдіївки, де ніс службу на семи опорних пунктах, прикриваючи підходи до селища Піски та автотраси Донецьк-Горлівка. На блокпостах, на яких несли службу наші земляки, окрім охоронної служби та бойової підготовки, особовий склад батальйону займався мінуванням та розмінуванням місцевості, налагодженням громадського порядку в прифронтовій зоні.